10

КРАЇН

7

РОКІВ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІІ НА РИНКУ КРАЇН СНД

50+

ПАРТНЕРСЬКИХ КАФЕ

1. In Line

1. In Line

Вимоги до приміщення (ТРЦ або Street retail)

Від 40-72 кв.м

• Електроенергія: 20 кВт
• Вода: гаряча / холодна цілий рік *
• Каналізація: технологічна К3, дренаж з підлоги *

* При площі менше 30 м2 потрібне окреме технічне приміщення під кухню.

2. Island

2. Island

Вимоги до приміщення

Від 12-25кв.м

• Електроенергія: 20 кВт
• Вода: гаряча / холодна цілий рік *
• Каналізація: технологічна К3, дренаж з підлоги *

* При площі менше 30 м2 потрібне окреме технічне приміщення під кухню.

Франшиза Tutti Frutti Summer Love

Tutti Frutti кафе (in-line)

Інвестиції

від 100 000
до 120 000 $

Роялті - 4% від обороту кафе

Паушальний внесок
$13 000

Рекомендована площа залежить від формату кафе:

 1. 1. In Line
 2. 40-72 м2

Tutti Frutti (острів)

Інвестиції

від 65 000 $

Роялті - 4% від обороту кафе

Паушальний внесок
$10 000

Рекомендована площа залежить від формату кафе:

 1. 1. Острівна конструкція
 2. 12-25 м2

Партнерська програма Tutti Frutti Summer Love

«Tutti Frutti Summer Love» – велика і популярна міжнародна мережа кафе замороженого йогурту,
яка працює за моделлю self-serve.

Наші переваги

Відсутність сезонності

Франшиза на йогурт від Tutti Frutti - це бізнес, який не прив'язаний до пори року, тому приносить хороший дохід в будь-який сезон і будь-яку погоду. Більш того, попит на Frozen Yogurt постійно росте, тому франшиза йогурт - це ідеальний вибір для створення бізнесу під ключ.

Підтверджена окупність

Купити франшизу на йогурт Тутті Фрутті - значить отримати прибутковий бізнес! Франшиза замороженого йогурту не просто на 100% повертає витрачені гроші, а радує власника стабільним доходом!

Лідер ринку

І, нарешті, головне! Франчайзинг заморожений йогурт займає лідируючі позиції. У Tutti Frutti високі показники динаміки зростання, прибутковості. Витрати на франчайзинг окупаються в короткі терміни, а споживчі симпатії продовжують рости!

Постійна наявність попиту

Попит на солодощі і заморожений йогурт стабільний. Більш того, він поступово збільшується. Люди хочуть і люблять відчувати себе щасливіше, і солодке частування їм в цьому допомагає. Дозволити собі регулярну купівлю смачного, неповторного, що не виходить з моди, йогурту може кожен!

Докладне навчання

Всім, хто вирішив купувати франшизу Тутті Фрутті і впевнено розвиватися, ми надаємо підтримку! Наших партнерів і їх співробітників навчають кращі фахівці. Ми розкриваємо всі карти і нюанси ефективного ведення бізнесу, допомагаємо побудувати чітко функціонуючий проект.

Всесвітньо відомий бренд

Популярність - одна з головних причин того, що франшиза Тутті Фрутті Фрозен йогурт - це вигідний бізнес. Вже понад 800 кафе Tutti Frutti Summer Love відкриті по всьому світу. Всі вони користуються популярністю, а їх власники стали успішними підприємцями. Нас люблять і впізнають в 45 країнах!

Основа успіху наших франчайзі

Низький фонд оплати праці

Високий середній чек

Висока конверсія

Високий відсоток повернення гостей

Швидка окупність

12 кроків до відкриття кафе Tutti Frutti Summer Love

1

Приміщення

Партнер спільно з компанією GingerBrandMan. знаходить приміщення, і підписує договір оренди.

2

Договір

Партнер підписує ліцензійний договір з компанією.

3

Обладнання

Партнер замовляє машини для виробництва замороженого йогурту з допомогою відділу продажу GingerBrandMan (на доставку може знадобитися 6-8 тижнів).

4

Заміри

Партнер надає проектному відділу GingerBrandMan плани приміщення у форматі CAD.

5

Дизайн-проект

GingerBrandMan розробляє дизайн-проект для майбутнього кафе партнера.

6

Узгодження

Партнер надає дизайн проект на узгодження орендодавцю.

7

СМР

Партнер вибирає будівельного підрядника і після отримання дозволу орендодавця на реалізацію проекту, виходить на СМР .

8

Оформлення кафе

В процесі СМР компанія GingerBrandMan розробляє графіку і рекламно-маркетингові матеріали по внутрішньому оформленню кафе.

9

Навчання персоналу

Партнер надає кандидатури керуючого кафе для співбесіди, а так само забезпечує проходження стажування успішного кандидата в кафе компанії GingerBrandMan протягом 7 днів, а також підбирає лінійний персонал.

10

Товарне наповнення

Компанія GingerBrandMan формує обсяг первинного відвантаження, а так само узгоджує з партнером список постачальників і інгредієнтів по позиціях: фрукти, топпинги і ін. Товари.

11

Контроль

За 3 доби до запуску представники компанії на місці оцінюють готовність кафе , з занесенням можливих зауважень в чек-лист.

12

Відкриття

Запуск кафе , з наступним контролем представника компанії GingerBrandMan протягом 7 днів.

Надамо всі інструменти
для успішного ведення бізнесу:

Тільки один партнер в одному ТРЦ +

Франшиза включає в себе офіційну ліцензію на здійснення діяльності, яка дозволяє вести продаж продукції Tutti Frutti Summer Love на певній території. Діє принцип: 1 ліцензія - 1 територія. Територією вважається торгово-розважальний центр в вашому місті, який пройшов оцінку в компанії і схвалений на відкриття кафе. Ви будете унікальним продавцем брендового замороженого йогурту, що гарантує максимальну прибутковість. Встигніть стати першим!
Ефективний і перевірений часом

Ми надаємо нашим партнерам готовий дизайн-проект майбутнього кафе.

Над складанням концепції візуального і технологічного рішення кафе працювала команда професіоналів: архітектори, дизайнери, маркетологи, фахівці з реклами та просування. Тому винаходити велосипед не доведеться: ви отримаєте готове і ефективне рішення.
Докладні інструкції «від» і «до»

Ви отримуєте чіткий план з покроковими інструкціями, докладними схемами, практичними рекомендаціями.

Наш мануал (керівництво) складено з таким розрахунком, щоб ви не витрачали час на пошуки рішень в тих питаннях, які давно вивчені: всі технічні ноу-хау і рішення детально описані в наданих нами інструкціях.
Комплексна підтримка на всіх етапах

Ми надаємо своїм партнерам консультативну підтримку на будь-якому етапі, починаючи від підписання ліцензійного договору, до фактичного запуску проекту. Ми повністю «ведемо» партнера: оперативно відповідаємо на питання, залучаємо експертів, відстежуємо ситуацію, радимо і допомагаємо.
Мінімізація ризиків

Для нас важливо, щоб у вас все вийшло. Успіх у бізнесі залежить і від особистісних характеристик власника: тому ми не продаємо франшизу тим, хто не зможе вести бізнес.
Для тих, хто дійсно готовий стати успішним бізнесменом, наші досвідчені фахівці-аналітики розрахують все до найдрібніших подробиць, включаючи можливі ризики, рівень попиту і обсяг прибутку, термін окупності для вашої конкретної території - ще до покупки франшизи. На самому початку шляху ви вже будете знати, обсяг необхідних інвестицій на запуск проекту, терміни повернення і т.д.
Як грамотно вибрати точку продажів

Ми знаємо кон'юнктуру ринку в деталях, що дозволяє знаходити найкращі точки для активних продажів в будь-якому місті і досягати відмінних бізнес-результатів прямо зі старту. Підкажемо, в якому торговому центрі або будівлі вибрати місце в залежності від багатьох важливих параметрів, спираючись на свій багатий досвід успішних продажів.
Проведення успішних переговорів

При необхідності наші фахівці прибудуть до вашого міста для участі в переговорах з торговим центром, в якому ви вирішили відкрити своє кафе. Також ми беремо участь в телефонних переговорах, онлайн-конференціях, якщо це необхідно, для підвищення лояльності обраного орендодавця. Знаємо, що говорити, і чим апелювати.
Навчання співробітників - наш внесок в успіх

Ви отримуєте всі необхідні для успішного ведення справ інструкції, рекомендації, методичні посібники. Також наші фахівці займуться індивідуальним навчанням вашого персоналу. Ми готуємо до роботи не тільки керівних співробітників, але і лінійний персонал, формуючи у людей довіру до роботодавця, командний дух, любов до роботи і гордість за неї. Ваш керуючий буде запрошений до нас на стажування, щоб зрозуміти все до найменших деталей.
Команда фахівців на найважливіші дні

За кілька днів до відкриття вашого кафе, до вас прибуде команда наших фахівців - для допомоги, консультацій, рекомендацій, внесення можливих коректив з метою оптимізації вашого бізнесу і підвищення його прибутковості. Команда пробуде у вас цілих 7 днів з моменту відкриття, щоб налагодити всі процеси. Такий підхід показав високі результати: недоліки оперативно усуваються, моральний дух зміцнюється - відкриття проходить на найвищому рівні.
Ви отримаєте повний рекламний пакет

Всі матеріали, необхідні для успішного запуску, ми надаємо відразу ж разом з франшизою. Надалі рекламна і PR-підтримка ведуться за запитом партнера. Вам не потрібен свій відділ маркетингу, ми все продумали за вас. Вам тільки залишається слідувати нашим рекомендаціям.
Планомірна підтримка в ЗМІ та інтернеті

Реклама вашого кафе буде розміщена на нашому офіційному сайті і сторінках у соціальних мережах. Ви будете згадані в регіональних ЗМІ. Ми формуємо лояльність до нашого бренду у всьому світі і в кожній конкретній точці продажів, аж до відповіді на кожен коментар від покупців на сторінках наших соцмереж.


Увага:
стати франчайзі може не кожен!

Нам підходять:

 • Чинний підприємець
 • Інвестор з досвідом операційного управління - бажано в ресторанах швидкого обслуговування, в громадському харчуванні, готельному секторі, роздрібній торгівлі.
 • Інвестор з фінансовою спроможністю розвивати мульти-структурну мережу.
 • Наявність підприємницької жилки - наполегливість, вмотивованість в досягненні поставлених завдань і почуття незалежності.
 • Хороші переговорні навички - повинен вміти слухати, працювати з запереченнями, йти на компроміси; демонструвати гнучкий підхід; бути толерантним в ситуації різнополярних думок; вміти діяти в ситуації невизначеності.
 • Довіра бренду і лояльність до нього - віра в бренд і глибоке його розуміння, прийняття всіх його процедур і стандартів, здатність працювати з брендом самостійно, дотримуючись при цьому встановлених обмежень.
 • Активний, а не пасивний інвестор - розуміє необхідність постійного реінвестування прибутку.